Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jeg har kjøpt pickup (nei det ble ikke LR, men en Isuzu).  Til den har jeg kjøpt en camper.  Til min forskrekkelse passet den ikke mellom hjulbuene på planet.  Dette oppdaget vi ved overlevering i Stockholm, og lynkjappe improvisasjoner ble nødvendig.  Vi lånte en vinkelsliper og kuttet litt i hjulbuen, og klemte ut 3-4 cm på hver side, og vipps så passet den perfekt.  Planen videre er å sveise inn litt metall i overgang mellom hjulbue og bunn.  Så sal jeg ha en dørkplate i bunnen av planet for friksjon og beskyttelse mellom camper og stål.

 

Vet noen av et verksted i Trondheim som kan ta en bitteliten sviesejobb.  Jeg har sveiseapparat, en har ikke sveiset på fryktelig mange år, og tror kanskje det er like griet at noen andre gjør det?

 

Jeg trenger ca en dørkplate, ca 150x150 cm til bunnen av platten i pickupen.  Hvor i all verden selges slikt til oss amatører? Før i tiden hadde vi Smith i Smått.

 

 

 

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...