-
Content Count
174 -
Joined
-
Last visited
About Boysen
-
Rank
4x4 er en selvfølge.
Contact Methods
-
Website URL
https://www.facebook.com/wluneng
-
ICQ
0
-
Skype
willy_luneng
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Narvik
-
Interests
Stort sett biler, og helst med 4x4.
Previous Fields
-
Location / Bosted
Narvik
-
Gratulerer med skilt, Roar Den ser jo veldig fin ut
-
Jeg kan godt kline litt camelfarge på Lord Nelson så kommer du og henter den også
-
Feil, det er ikke før til neste helg, den 31.10 ;-)
-
Boysen started following D3 turbilen
-
Takker og bukker
-
En forsinket videosnutt fra Sulitjelma 2014 https://youtu.be/noxbPlv8O7Q
-
-
Jeg har 255/85x16 MT dekk på Lord Nelson og har ikke gjort endringer i det hele tatt ;-)
-
Det kan jeg skrive under på
-
"Ja, dessverre, så er alle lyktene fått sotingslakk på seg..." Jeg hadde en gang i tiden en bil med blinklysglass som var lakkert svart matt (fra den tiden da ingen amerikanske biler skulle ha sidemarkeringslys eller for mange blinkelys). "Pusset" glassene forsiktig med stålull og lakket de med klarlakk etterpå (lakken kjøpte jeg på en hobbyforretning. Så ut som melk). Resultatet ble iallefall supert. De så ut som ny! ;-)
-
Ja, oppdatering har det vært lite av i det siste men nå er Lord Nelson kommet i skikkelig garasje så da skjer det forhåpentligvis noe Skal få tatt noen bilder og legge ut.
-
Boysen started following Vegard Bratland Erikstad
-
Vegard Bratland Erikstad started following Boysen
-
Skal se om jeg også kan komme, men da med "menneskebil". Har dessverre ikke fått skikk på Lord Nelson ennå Men den gode nyheten er at han får egen "leilighet" for vinteren