-
Content Count
247 -
Joined
-
Last visited
-
Espen N started following RAVE? Hvor kan en finne filer?, Fluidfilm behandling - hvor?, Mitt påtatte ansvar med å redde en sliten L322 and 5 others
-
Min erfaring med flere slike firma, ikke bare de på østre aker, er at en bør kontrollere utførelsen grundig. For eksempel har jeg betalt for å ta bak innerskjermer. Det som er utført er helt tydelig å stikke sonden litt tilfeldig inn og sprøyte, men med svært dårlig dekning.
-
Mitt påtatte ansvar med å redde en sliten L322
Espen N replied to Alfanatiker's topic in Mitt Prosjekt
Gratulerer, bra jobba!! -
Kult prosjekt! Spiral høres helt riktig ut med tanke på stålfangere, vinsj osv. Jeg har forøvrig en land cruiser 100 med hydraulisk fjæring/ nivåstyring, så det er ikke nødvendigvis der forskjellen ligger.
-
L322, med "heldigital" diagnose og BMW motor?
-
Min har i hvertfall ikke, jeg bare dro av nederste slange for å tømme.
-
Bli kjent med ny bil/preventivt vedlikehold
Espen N replied to Belgarath's topic in Range Rover Forum
Kjøp diagnoseverktøy. Jeg bruker Gap IID, fungerer svært godt. -
Gratulerer, godt jobba!
-
Jeg kan ta med et par neste gang jeg er innom. Rekker det før treff.
-
Jeg har ikke mulighet for noe kjøring på søndag, om også negative svar er ønsket.
-
Både arbeid og samparkering.
-
Jeg skulle hatt til: Rrc -79 og -89 Defender 300tdi -95/96 L322 -04 Takk for lenker til delekataloger, skal sjekke ut.
-
RAVE virker som et bra verktøy, mange referanser til det. Jeg har googlet til jeg blir firkanta i øya, men finner bare tomme lenker og suspekte nettsteder. Har også søkt her på forum uten særlig fruktbart resultat. Noen som sitter på filene, enten som pdf eller andre typer? Noen som har lenke til nedlastning som funker?
-
Fin artikkel på nrk som viser at det ikke skal så mye til for å gjøre en forskjell. https://www.nrk.no/urix/droner-er-blitt-ett-av-ukrainas-viktigste-vapen-i-krigen-mot-russland-1.15929140
-
Joda, men så er det jo ikke du som trenger ramme.