-
Content Count
518 -
Joined
-
Last visited
About pirmin
-
Rank
Entusiast
Contact Methods
-
MSN
perbakkejord@hotmail.com
-
Website URL
http://
-
ICQ
0
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Narvik
Previous Fields
-
Location / Bosted
Narvik
-
Får du samme setetrekk til midtsetet?
-
Er det servo på gammelmotoren? Jeg mangler braketter og sånt til min, ønsker å kjøpe.
-
Er de hele og fine?
-
pirmin changed their profile photo
-
Er Discovery 1 kul nok til å bli tatt vare på? Har denne i garasjen. Opprinnelig plan var å bruke motoren i et annet prosjekt, men bilen har vokst litt på meg så det er mulig den blir et eget prosjekt. Kanalene er opprustet, rammen ser grei ut, har ikke sjekket rammen kjempenøye. Gulvet i bagasjerommet er byttet, samme med bremserør, kalipere, dynamo, clutch og diverse. Ser for meg bøttestoler, større hjul, skjermbreddere, lys på taket og en fet støtfanger. Lakken er gåen så jeg ser for meg at den er grei å legge folie på etter lett nedslip og sparkling da den ikke har for mange kurver. Teknisk er den i greis stand.
- 6 replies
-
- discovery1
- 200tdi
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ok, jeg er ute etter braketten til servopumpa
-
Er den kastet?
-
OPPDATERT! Blir hentet.Disco I hel delebil gies bort , må hentes
pirmin replied to Nils C. Boberg's topic in Biler selges
Hvor er dette? -
Hadde en vibrasjon som jeg konstaterte var et slitt kryss i bakre mellomaksel. Kjørte noen dager med drift kun på forhjulene med sperra i kassa aktivert, syns det var voldsomt til slakk i driverket. Nå da bakhjulene er med syns jeg den er tight og fin. Er dette normalt? lt77 og lt230.
-
Bruker uorginalt på min, funker som bare det. Styrer webastoen med telefonen.
-
Nei, men de finns ikke i Narvik, trur det e større sjans å finn nå i roteskuffa enn å dra på leit i byen...
-
Ja det hørtes kostbart ut om det bare hadde vært for kun styringen. Jeg kjøpte denne, lett å sett opp, styres via sms eller ved å ringe den. Settes opp mot forhåndsbestemte telefonnummer så den ikke startes av telefonelgere og annet fanskap Kom akkurat under grensen på 350,- https://www.ebay.com/itm/RTU5024-GSM-Gate-Opener-Relay-Switch-Remote-Access-Control-Wireless-Door-Opener-/162210435445?hash=item25c47ed175 j Får man kjøpt dioder på Biltema? Har søkt, men finner ikke. Når viften startes av webastoen starter vindusviskere og en del andre duppedingser. En diode vil løse problemet. Per
-
Har installert gsmstyrt webasto, totalkostnad ca 3-4000,- Glede mæ til det blir kaldt
-
Så ut av stuevinduet og så bilen min og tenkte wow så fet bil.
-
Hva er symptomene på sprukne stempel?